HOPSÁRIUM České Budějovice

Jednou za čas máme s princeznou holčičí den. Den, kdy má maminku zase jen sama pro sebe, bez bráchy. A jelikož je to trampolínová milovnice, naplánovala jsem nám výlet do Hopsária v Českých Budějovicích. Myslela jsem, že si tam chvíli zaskáčeme a pak budem pokračovat dál. My jsme si to tam ale užily tak moc (ano, obě 😀 ), že vám o tom napíši samostatný článek 🙂

Hned při příjezdu maminky jistě ocení velké parkoviště. Vstupné závisí na době, kdy do hopsária půjdete. Všední dny jsou levnější než víkendové a pokud přijdete po 17.hodině, budete mít vstupné ještě o něco levnější. Ceník najdete zde.

Při příchodu dostanete kartičku, na kterou si dobijete kredit, který využijete na nákup občerstevení v bufetu. Pokud nevyčerpáte celou částku, vrátí vám ji při odchodu. V bufetu mají drobné občerstevení, pivo, limo, kávu, dortíky. Na jídelním lístku bohužel jen bufetová klasika – párek v rohlíku, hranolky nebo pizza.

Posedět můžete na gaučích nebo u stolu. Wifi je v areálu zdarma a viděly jsme tam i několik tatínků, kteří měli s sebou notebook a pracovali nebo si maminky četly.

IMG_6908.jpg

Do Hopsária můžete vzít i malé děti, vybaveni jsou tu na všechny.  Pro batolata je připraven hrací koutek “Batolecí farma”, kde nechybí klouzačka, houpací koně, domeček a stavebnice s velkými díly. Koutek je oplocený, takže vám nikam neutečou 🙂 A navíc je hned vedle posezení, takže si dáte v klidu kafčo a děti máte krásně pod dohledem.

IMG_6845.jpg

U nás měla největší úspěch Prolézací věž. Obrovská prostorná věž a mnoho zakomponovaných prvků. Lezecká stěna, různé schůdky, můstky, houpačky nebo velká klouzačka. Vždycky jsem dala princezně na začátku náskok a pak se jí snažila chytit, u toho jsme se vyřádily strašně dlouho 🙂 Vidíte jak zdrhá? 😀

IMG_6884.jpg

IMG_6885

IMG_6879

IMG_6858.jpg

V dolní části najdete děla, která vystřelují pěnové míčky. O zábavu postaráno!

IMG_6854.jpg

Hned vedle Prolézací věže je skákací hrad s klouzačkou a jsou vzájemně propojeny, takže můžete využít jako únikový východ.

Jelikož naše 3leťačka miluje trampolíny, spousta času jsme strávily i tady. Jak jste si mohli všimnout, na atrakce můžete s dětmi také (na trampolíny max. do 80kg), takže si to tady užije opravdu celá rodina.

Žluté trampolíny jsou pecka, je jich tam asi 10 a jsou mezi sebou odděleny sítí a vystřelují pěkně do vzduchu 🙂 Tady nás to bavilo moc a několikrát jsme se musely vracet.

A teď něco pro tatínky – dopravní hřiště. Děti mají k dispozici odrážedla, motorky a motokáry (ty jsou různé velikosti). Semafory tu fungují stejně jako na běžných silnicích a na zelenou si musíte počkat. Děti budou určitě nadšené z benzínové pumpy. Byla sranda je pozorovat, jak se při tankování tváří důležitě 🙂

Tahle atrakce s kruhem nás bavila asi nejmíň, je totiž strašně krátká a ještě k tomu jede pomalu 🙂 Ale určitě to bude dobrá volba pro malé děti.

IMG_6947

Dále tu pak najdete fotbálek, masážní křeslo, velkou dřevěnou hrací kostku, nafukovací rybu, která zavírá tlamu a musíte se zachránit nebo třeba Mičudohřiště, kde si zahrajete fotbal nebo basket.

V Hopsáriu bylo krásně teplo i od podlahy, takže bačkory pro děti nejsou třeba. Sociály jsou čisté, líbilo se mi, že mají umyvadla pro děti podle velikosti, nechybí ani nočníky a oddělená místnost pro miminka (přebalováky atd.)

Takže pokud v nepřízni počasí hledáte tip, jak zabavit děti, Hopsárium můžeme doporučit! Určitě se tady zabaví všechny věkové kategorie a my tady rozhodně nebyly naposled 🙂

 

 

 

One thought on “HOPSÁRIUM České Budějovice

Add yours

Leave a Reply

Powered by WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: